Charakterį parodžiusi „Dainava“ išplėšė tašką iš „Riterių“ © E. Žaldario nuotr.

Į „Optibet A lygą“ sugrįžusi Alytaus DFK „Dainava“ pademonstravo charakterį ir 5-ajame ture iškovojo netikėtas lygiąsias.

Dzūkijos ekipa svečiuose rezultatu 2:2 (0:1) išsiskyrė taikiai su trečiuoju bandymu pirmosios pergalės neiškovojusiais Vilniaus „Riteriais“.

Pirmojo kėlinio įžangoje šeimininkai buvo akivaizdžiai perėmę iniciatyvą, tačiau aštrios atakos įvarčiu nepavirto. Pralaužti ledus „Riteriams“ pavyko tiktai prieš pertrauką.

38-ąją minutę Vilniaus klubas dešiniajame krašte surengė gražią ataką, o į baudos aikštelę įsiveržęs Valdemaras Borovskis joje surado Artūrą Dolžnikovą – šis sėkmingai smūgiavo vienu lietimu.

20-metis saugas pelnė savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“, bet dėl traumos netrukus buvo pakeistas.

Tiesa, po keitimo į kovą mestas Mindaugas Grigaravičius jau 50-ąją minutę padvigubino rezultatą, kai akistatoje su vartininku Arijumi Bražinsku smūgiavo nepriekaištingai.

Po 3 minučių „Dainava“ sugrįžo į rungtynes: svečiai uždirbo baudinį, kurį realizavo antrą įvartį tokiu būdu pelnęs patyręs puolėjas Deivydas Matulevičius. Maža to, aktyviai po keitimo į žaidimą įsijungęs Cyrille'as Tchayi Tchamba vos nepasižymėjo – kamuolį po rikošeto puikiai atmušė Armantas Vitkauskas.

88-ąją minutę Alytaus klubas pasiekė savo. Aleksandras Levšinas baudos aikštelėje sužaidė ranka, o teisėjo skirtą baudinį išlyginamuoju įvarčiu pavertė po keitimo į kovą mestas Titas Vitukynas.

„Riteriai“ po šio epizodo surengė galingą vartų šturmą, tačiau jis apsiribojo M. Grigaravičiaus smūgiu į vartų konstrukciją.