Charakterį Izraelyje parodžiusi "Sūduva" grįžta su teigiamu rezultatu

Marijampolės "Sūduva" ketvirtadienį pradėjo žygį UEFA Europos lygoje trečiajame atrankos etape. Pirmoji dvikova įvyko Izraelyje, kuriame marijampoliečių laukė tituluotas varžovas.

"Sūduva" kovėsi su Tel Avivo "Maccabi", kuri paskutinius dvejus metus žaidė grupių etape. Puikiai gynyboje su varžovais susitvarkę "Sūduvos" futbolininkai į Lietuvą grįžta su pergale rezultatu 2:1.

Savo sudėtimi Lietuvos futbolo gerbėjus gąsdinęs Tel Avivo klubas nieko panašaus nerodė aikštėje. "Sūduva" nuo pirmų minučių užtikrintai tvarkėsi su varžovų bandymu įsitvirtinti jų aikštės pusėje.

Greitomis kontratakomis šeimininkus nubausti bandžiusi "Sūduva" savo pirmąjį įvartį sumedžiojo 37-ąją minutę. Ovidijus Verbickas pasiuntė kamuolį link varžovų baudos aikštelės, Semiras Kerla atsitvėrė nuo savo oponento ir tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į "Maccabi" vartus.

Per visą pirmojo kėlinio laiką Tel Avivo komanda taip ir nesukūrė jokios realios progos pasižymėti.

Antrajame kėlinyje vaizdas pernelyg nesiskyrė – "Maccabi" dominavo su kamuoliu, tačiau didelio pavojaus "Sūduvos" gynybai nekėlė.

76-ąją minutę "Maccabi" buvo nubaustas dar vienu Lietuvos čempionų įvarčiu. Po Andro Švrljugos pakelto kamuolio netikėtai pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Eligijus Jankauskas.

Tel Avivo vienuolikei nebuvo kur trauktis ir jų atakos suaštrėjo. 84-ąją minutę viena jų virto įvarčiu, kai po gero komandos draugo perdavimo į visiškai tuščius vartus kamuolį nukreipė Chico Ofoedu.

Per likusį laiką "Sūduva" daugiau klaidų gynyboje nebedarė ir išsaugojo įvarčio pranašumą.

Atsakomosios rungtynės Marijampolėje įvyks kitą ketvirtadienį. "Sūduvą" tenkins net ir pralaimėjimas rezultatu 0:1.

"Maccabi" 1 - 2 "Sūduva"
37' [0 - 1] S. Kerla
77' [0 - 2] E. Jankauskas
84' [1 - 2] C. Ofoedu

Startinės sudėtys:

"Sūduva": Kardum; Švrljuga, Kerla, Jankauskas, Živanovič, Verbickas; Matulevičius, Cadjenovič, Golubickas; Tadič, Topčagič.

"Maccabi": Gianniotis; Kandil, Piven, Jair, Saborit; Glazer; Cohen, Micha, Peretz, Blackman; Shechter.