Centriniame turo mače – T. Silvos benefisas ir „Chelsea“ pergalė prieš „Tottenham“ © Reuters nuotr.

Centriniame „Premier“ lygos penktojo turo mače Tottenham Hotspur stadione triumfavo „Chelsea“ ekipa.

Išvykoje „aristokratai“ 3:0 palaužė „Tottenham“ klubą.

Pirmajame kėlinyje šiek tiek geriau atrodė šeimininkai ir tikrai aktyviai pradėjo mačą, tačiau įvarčio krito antrajame kėlinyje ir būtent paskutinės 45 minutės nulėmė nugalėtoją.

Antrajame kėlinyje įvartį įmušė Thiago Silva po kampinio galva, o taip pat po rikošeto pasižymėjo ir po pirmojo kėlinio į aikštę įėjęs N'Golo Kante.

Galiausiai tašką rungtynėse per pridėtą rungtynių laiką padėjo „Chelsea“ centro gynėjas Antonio Rudigeris.

Kitas „Chelsea“ centro gynėjas Thiago Silva sužaidė nuostabias rungtynes. Patyręs brazilas gynyboje buvo visur, sugriovė daug „Tottenham“ atakų, o taip pat, beabejo, pelnė ir įvartį. Reikia paminėti, kad Thiago netoli buvo ir dublio, tačiau dar vieną T. Silvos smūgį po kampinio atrėmė Hugo Llorisas.

Po 5 turų „Chelsea“ sąskaitoje – 13 taškų, o „Tottenham“ lieka su 9 taškais ir kitą savaitę jų laukia svarbus Šiaurės Londono derbis „The Emirates“ stadione.