Centrines „Serie A“ turo rungtynėse laimėjo „Roma“, „Juventus“ – vis dar be taškų (VIDEO)

Šįvakar buvo sužaistos centrinės antrojo turo „Serie A“ rungtynės, kuriose susitiko „Roma“ ir „Juventus“ klubai. Pergalę rezultatu 2-1 šventė šeimininkai.

Rungtynes daug aktyviau pradėjo šeimininkai, aktyviai spausdami "Juventus" futbolininkus bei laimėdami kelis kampinius. Po vieno jų gana pavojingai smūgiavo Seydou Keita, tačiau Gianluigi Buffonui pasidarbuoti neteko.

Jau po kelių minučių pavojingai smūgiavo Iago Falque. Šansą "Roma" sukūrė po Paulo Pogba klaidos aikštės viduryje, tačiau nuo 16 metrų smūgiuotas ispano kamuolys skriejo virš vartų.

24-ąją minutę "Roma" buvo per plauką nuo įvarčio. Miralemo Pjaničiaus smūgis iš už baudos aikštelės ribų įveikė vartininką, tačiau atsimušė į virpstą.

"Roma" dominavo pirmąjame kėlinyje, kamuolį kontroliuodami apie 60% jo laiko, tačiau po M. Pjaničiaus smūgio nieko rimtesnio nesugebėjo sukurti. Tuo tarpu "Juventus" daugiausiai teko atsimušinėti bei ieškoti savo galimybių kontraatakose.

"Juventus" pirmą pavojingesnę progą sukūrė tik antro kėlinio pradžioje - po Paulo Dybalos pakelto kampinio link tolimojo virpsto, galvą kyštelėjo ir į baudos aikštelės vidurį kamuolį pavojingai pasiuntė Giorgio Chiellini. Tačiau niekas iš "Juventus" žaidėjų šiuo perdavimu nepasinaudojo. Vėliau sekęs Martino Cacereso smūgis buvo labai netikslus.

57-ąją minutę vėl pavojingai atakavo "Roma". Po tolimo smūgio kamuolys nukrito po baudos aikštelėje buvusio M. Pjaničiaus kojomis. Šis sunkiai, tačiau sugebėjo jį suvaldyti bei kaire koja bandė pasiųsti kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Vis tik smūgis buvo per silpnas ir G. Buffonas lengvai jį sugavo.

61-ąją rungtynių minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Prieš porą minučių puikią progą turėjo Edinas Džeko, o jau po kelių momentų iš maždaug 23 metrų baudos smūgį realizavo M. Pjaničius.

Po penkių minučių įvyko kurioziškas epizodas - už kalbas raudona kortelė parodyta "Juventus" atsarginiam vartininkui Rubinho.

71-ąją minutę "Juventus" buvo arčiau įvarčio. Iš dešinio krašto kampinį vėl kėlė P. Dybala, o baudos aikštelėje laisvas liko P. Pogba. Tačiau prancūzui galva į vartus pataikyti nepavyko. Jau po kelių momentų komandą teko gelbėti G. Buffonui - pavojingai iš toli smūgiavo Radja Nainggolanas.

78-ąją rungtynių minutę "Juventus" šansai dar labiau sumažėjo - antra geltona kortelė parodyta Patrice'ui Evra.

Vos po kelių sekundžių "Roma" persvarą padidino. Iš kairio atakos krašto aukštą kamuolį pasiuntė I. Falque, o savo jėgą puikiai panaudojęs E. Džeko galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Likus 4 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos, "Roma" vos nepelnė trečiojo įvarčio, kai po pavojingos greitos atakos smūgiavo I. Falque. "Juventus" šį kartą gelbėjo G. Buffonas.

88-ąją minutę į rungtynes grįžo intriga - iš kelių metrų kamuolį į vartus pasiuntė P. Dybala.

Per pridėtą laiką daugumoje žaidusią "Roma" gelbėjo Wojciechas Szczesny - jis įspūdingu stiliumi atrėmė po kampinio galva smūgiuotą Leonardo Bonucci kamuolį.

Galiausiai "Roma" sugebėjo atsilaikyti - rezultatas švieslentėje rodė 2-1 šeimininkų naudai.

Roma“ 2-1 „Juventus“

61‘ [1-0] M. Pjanic

79‘ [2-0] E. Dzeko

88‘ [2-1] P. Dybala