Čempionų lygos trečiojo turo pirmoji diena © Eurofootball.lt
Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaisti aštuoneri A-D grupių susitikimai. Geriau sekėsi namuose žaidusioms ekipoms - penkios iš jų iškovojo pergalę, dvi sužaidė lygiosiomis, o viena patyrė pralaimėjimą.

A grupės lyderiu tapo praėjusio sezono finalininkas "Monaco", namuose vieno įvarčio persvara įveikės "Olympiacos". Kitose rungtynėse "Liverpool" savo aikštėje nesugebėjo palaužti "Deportivo" ir mačas baigėsi be įvarčių.

Vis įdomiau darosi B grupėje. "Roma" savo tragišką Čempionų lygos sezoną pratęsė nesėkme Leverkuzene: po pirmo kėlinio svečiai pirmavo, tačiau antrajame gavo dvi raudonas korteles ir "Bayer", pasinaudojęs kiekybine persvarą, įmušė tris įvarčius bei šventė pergalę. Tuo tarpu "Real" ganėtinai nelengvai minimaliu rezultatu nugalėjo "Dinamo" ekipą. Dabar šioje grupėje turi surinkusios po 6 taškus, o trečiajį pralaimėjimą iš eilės patyrusi "Roma" taškų dar neturi.

C grupėje vykusią milžinų dvikovą laimėjo "Juventus" klubas, kuris įveikęs "Bayern" tapo vienintele lygos komanda, iki šiol nugalėjusia visuose trijuose susitikimuose. Kitame grupės mače "Ajax" namuose sutriuškino "Maccabi" ir iškovojo pirmąją pergalę.

Į pirmąją poziciją D grupėje įsiveržė Prancūzijos čempionas "Lyon" - jam pavyko Stambule įtikinamu rezultatu nugalėti "Fenerbahce". Dviem taškais už "Lyon" mažiau turi "Man Utd" ekipa, išvykoje su "Sparta" sužaidusi taikiai.

Antradienio rezultatai:

A grupė
"%c00045" 0 - 0 "%c00089"

"%c00036" 2 - 1 "%c00131"
3' [1 - 0] Javier Saviola
10' [2 - 0] Ernesto Javier Chevanton
60' [2 - 1] Ioannis Okkas

B grupė

"%c00008" 3 - 1 "%c00028"
26' [0 - 1] Dimitar Berbatov (į savo vartus)
48' [1 - 1] Roque Junior
59' [2 - 1] Jacek Krzynowek
90+4' [3 - 1] Franca

61' C.Panucci, 87' D. De Rossi (abu "Roma") pašalinti iš aikštės

"%c00003" 1 - 0 "%c00137"
35' [1 - 0] Michael Owen

C grupė

"%c00138" 3 - 0 "%c00218"
4' [1 - 0] Wesley Sonck
21' [2 - 0] Nigel de Jong
33' [3 - 0] Rafael Van der Vaart

"%c00038" 1 - 0 "%c00001"
75' [1 - 0] Pavel Nedved

D grupė

"%c00148" 1 - 3 "%c00055"
55' [0 - 1] Juninho Pernambucano
66' [0 - 2] Cris
68' [1 - 2] Marcio Nobre
87' [1 - 3] Pierre-Alain Frau

"%c00136" 0 - 0 "%c00040"