Čempionų lygos pusfinalis: mačo pradžioje „Inter“ nokautavo „Milan“ © imago-images nuotr.

Trečiadienį futbolo gerbėjai turėjo galimybę stebėti nenuspėjamą Italijos grandų susitikimą.

Pirmajame UEFA Čempionų lygos pusfinalio mače „San Siro“ stadione susigrūmė „Milan“ ir „Inter“ ekipos.

Susitikimas formaliai svečiuose žaidusiems Simone Inzaghi auklėtiniams prasidėjo puikiai.

8–ąją minutę po H. Calhanoglu atlikto kampinio prie kamuolio suskubęs Edinas Džeko nesulaikomu smūgiu persvėrė rezultatą savo ekipos naudai – 1:0.

Nespėjusi atsikvošėti „Milan“ ekipa patyrė dar vieną smūgį.

Kamuolį aikštės viduryje perėmusi „Inter“ surengė žaibišką išpuolį. F. Dimarco atliko tikslų perdavimą H. Mkhitaryanui, kuris pelnė savo ekipos antrąjį įvartį – 2:0.

Netrukus H. Calhanoglu vos galutinai nepalaidojo „Milan“ – turko smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.

32–ąją min. teisėjas už pražangą prieš L. Martinezą skyrė 11 m baudinį į „raudonai juodų“ vartus, bet po VAR peržiūros savo sprendimą atšaukė.

Antrajame kėlinyje „Milan“ bandė bent sušvelninti skirtumą ir arčiausiai tikslo buvo S. Tonali, po kurio bandymo buvo sudrebintas vartų virpstas.

Atsakomosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 16 dieną taip pat „San Siro“ stadione.