Čempionų lygos ketvirtfinalių atsakomosios rungtynės. "Milan" eliminuotas © Eurofootball.lt
Paaiškėjo Čempionų lygos pusfinalių poros.
Pateikta dar viena sensacija - po neįtikėtinos "Deportivo" triuškinamos pergalės eliminuotas praėjusių metų nugalėtojas "Milan". Edgaro Jankausko "Porto" sužaidė su "Lyon" lygiosiomis ir to jiems užteko.

Čempionų lygos pusfinaliai:
"Chelsea" - "Monaco"
"Porto" - "Deportivo"


"%c00089" 4 - 0 "%c00062" (bendras rezultatas 5 - 4)
Jau penktąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Pandianis gavo perdavimą, apsisuko, ir smūgiu pažeme nuginklavo Didą. "Milan" pirmą pusvalandį daugiau kontroliuoja kamuolį, tačiau geresnes progas turi "Depor'as". Šie vieną iš jų ir išnaudoja, padidindami persvarą - Luque perdavimas, Dida prašoka kamuolį ir Valeronas galva lengvai siunčia kamuolį į tinklą. Po antro įvarčio svečiai atrodo apstulbę, ir "Deportivo" kontroliuoja žaidimą. Likus vienai minutei iki kėlinio pabaigos Luque gauna perdavimą ir smūgiuoja tiksliai į kairį vartų kampą - 3-0!
"Riazor" stadione kvepia sensacija, nes tokio rezultato "Deporui" užtenka norint patekti į kitą etapą.

Antrasis kėlinys, kaip ir tikėtasi, prasideda "Milan'o" atakomis. Tačiau tai trunka neilgai. Praėjus maždaug dešimčiai minučių nuo kėlinio pradžios "Deportivo" vėl perima žaidimą į savo rankas. Atakų daug, tačiau įvarčių nėra. Kelias progas pasižymėti turėjo Ševčenko ir Rui Košta, bet jomis nepasinaudoja. "Deportivo" gretose atakų smaigalyje dažniausiai atsiduria Walteris Pandiani. 66 rungtynių minutė Luque keičiamas ir aikštelėje pasirodo Franas. Rungtynių tempas šiek tiek suletėja, tačiau 76 minutė, vėl "Deportivo" ataka, Franas įšoka į baudos aikštelę, muša...kamuolys atšoka nuo Cafu kojų 4-0!!! Neįtikėtina! Žaidėjas pasirodęs po keitimo vos per dešimt minučių sugeba įkalti dar vieną vinį į "Milan'o" karstą.
Dabar jau net italų įvartis, atneštų tik pratęsimą šiose rungtynėse. Paskutines 15 minučių milaniečiai stengiasi, tačiau įvarčių įmušti niekaip nepavyksta.
Pelnyta "Deportivo" pergalė ir ši Ispanijos komanda Čempionų lygos pusfinalyje, o italai neturės šiame etape nei vienos komandos.

"%c00055" 2 - 2 "%c00109" (Bendras rezultatas 2 - 4)

Rungtynės prasideda atvirai, ir "Lyon" nieko nelaukęs šturmuoja priešininkų vartus. 3-ią minutę Luyindula įmuša, bet jis buvo nuošalėje - įvartis neįskaitomas. Po dviejų minučių Lyuindulos smūgį atmuša Baia. Tačiau iškart po to "Porto" puikiai sužaidžia kontraatakoje ir išsiveržia į priekį: Deco perdavimas iš krašto, Makartis palieka jį Maniche'ui ir šis vienu lietimu iš maždaug 13-os metrų pasiunčia kamuolį į vartus. Tai gerokai sukomplikuoja "Lyono" padėtį ir "Stade Gerland" susirinkę žiūrovai nutyla.
Bet šeimininkai nepasiduoda ir 12-ą minutę išlygina rezultatą. Malouda prabėga kraštu, atlieka perdavimą į baudos aikštelę, ten Luyindula šiaip ne taip susistabdo kamuolį ir nespėjus prišokti gynėjams ir vartininkui įspiria įvartį.
Tai atgaivina "Lyono" viltis ir jie užspaudžia varžovus, bet puikios progos neišnaudoja Essienas. Nepaisaint namų komandos pastangų pirmas kėlinys baigiasi lygiosiomis.

Likus kelioms minutėms iki antro kėlinio pradžios "Lyon'o" futbolininkai jau aištėje. Jie nori kautis ir mušti įvarčius.
Tačiau antrasis kėlinys prancūzams prasideda tragiškai. Pirmoji "Porto" ataka antrajame kėlinyje, Deco pakėlimas iš kairės...Maniche... 1-2! Nusivylimo atodūsis nuvilnija "Stade Gerland" stadione. Po šio įvarčio, "Lyon" vienuolikė susitaiko su tuo, kad Čempionų Lygos pusfinalyje jie nežais. Žaidimo tempas suletėja. 56 minutę Edgaras Jankauskas pasirodo aikštėje. Jis keičia Benediktą Makartį, kuris, kaip buvo manoma ,šiose rungtynėse turėjo išvis nežaisti dėl alkūnės traumos.
"Lyon'o" padėtį galutinai sukomplikuoja Edmilsonas, kuris 74 minutę gauną antrąją geltoną kortelę ir yra šalinamas iš aikštės. Bėga 89-oji rungtynių minutė, Malouda skersuoja iš kairės...Elberas, galva...2-2, tačiau tai tik paguodos įvartis "Lyon'o" sirgaliams. Prabėga dar kelios minutės ir Andersas Friskas fiksuoja rungtynių pabaigą. Edgaras Jankauskas tampa pirmuoju lietuviu patekusiu į Čempionų lygos pusfinalį.

Jei norite sužinoti rungtynių įvarčių bei geltonų kortelių autorius prašome aplankyti "Rezultatai" skiltį!

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...