„Liverpool“ atakas atrėmęs „Real“ užsidėjo Čempionų lygos karūną © JumpStory nuotr.

Šeštadienį nusileido Europos klubinio futbolo uždanga.

Intriguojančiame mače Paryžiuje paaiškėjo UEFA Čempionų lygos nugalėtojas –titulas atiteko Madrido „Real“ komandai, kuri rezultatu 1:0 palaužė „Liverpool“ klubą.

Rungtynių pradžioje aktyviau žaidė Anglijos komanda. 16 ir 17 min. M. Salah du kartus pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau T. Courtois šiuos bandymus atrėmė.

Netrukus belgas vėl stovėjo lyg nepramušama siena – sustabdė ir S. Mane šūvį bei pagavo nuo virpsto atšokusį kamuolį.

33–ąją min. M. Salah ir „Real“ vartininko akistata vėl baigėsi egipiečio nenaudai. Kėlinio pabaigoje „Real“ pelnė įvartį, kai kontratakos metu kilusioje sumaištyje kamuolį į vartus nukreipė K. Benzema, bet teisėjas nustatė nuošalę ir rezultatas liko nepakitęs.

59–ąją min. buvo pelnytas pirmasis ir vienintelis mačo įvartis – greito išpuolio metu F. Valverde perdavė kamuolį Viniciui ir pastarasis nepaliko šansų Alissonui apsiginti (1:0).

63 ir 82 minutėmis T. Courtois vėl neutralizavo du itin pavojingus M. Salah bandymus.

„Real“ stengėsi padvigubinti rezultatą, tačiau kamuolio į vartus taip ir nenukreipė.

Galiausiai teisėjas paskelbė mačo pabaigą ir „Real“ triumfu aikštėje pažymėjo jiems ypatingo sezono pabaigą.