ČL dienos mače „Inter“ nukovė „Barcelona“ ekipą © imago-images nuotr.

Antradienį po trumpos pertraukos į Senojo žemyno futbolo stadionus sugrįžo UEFA Čempionų lygos kovos.

Centrinėse turo rungtynėse (C grupėje) Milane grūmėsi „Inter“ ir „Barcelona“ komandos.

Šeimininkai šventė pergalę 1:0 po H. Calhanoglu pelnyto įvarčio.

Susitikimas prasidėjo svečių bandymu perimti mačo kontrolę, o S. Inzaghi auklėtiniai stengėsi atsakyti kontratakomis.

Netrukus H. Calhanoglu šūviu iš toli patikrino M. ter Stegeno budrumą, tačiau vokietis atmušė kamuolį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Inter“ surengė, kaip vėliau paaiškėjo, lemtingą ataką. H. Calhanoglu sulaukė kamuolio baudos aikštelės prieigose ir preciziškai tiksliu smūgiu pelnė puikų įvartį – 1:0.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ stengėsi bent išlyginti rezultatą ir 67 min. Pedri tai pavyko padaryti, kai jaunasis talentas sumaištyje prie vartų nepaliko šansų šeimininkams apsiginti.

Vis dėlto teisėjas nusprendė pasinaudoti peržiūros galimybe ir dėl Ansu Fati ranka paliesto kamuolio įvartį atšaukė. Nepatenkintas „Barcos“ treneris Xavi dar užsidirbo geltoną kortelę.

Susitikimas taip ir baigėsi – svarbią pergalę 1:0 šventė Milano komanda. „La Liga“ atstovams nepadėjo ir tai, kad jie 68 proc. laiko kontroliavo kamuolį, atliko daugiau smūgių link vartų (7 ir 3) ir uždirbo daugiau kampinių (13 ir 3).