Čempionų lygos atrankoje – "Dinamo" ir "Olympiakos" ekipų pergalės

Trečiadienį vakare paskutiniajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape buvo sužaistos dar trejos pirmojo rato rungtynės.

Triuškinančią pergalę namuose pasiekė Pirėjo "Olympiakos", kuris rezultatu 4:0 nugalėjo "Porto" ekipos skriaudikę iš Rusijos – "Krasnodar" komandą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po keitimo pasirodęs ir dubliu pasižymėjęs L. Randjelovičius, dar po vieną įvartį pridėjo Guerrero ir D. Podence.

Taip pat pergalę prieš atsakomąją dvikovą pasiekė Zagrebo "Dinamo". Kroatai rezultatu 2:0 palaužė "Rosenborg" pasipriešinimą.

"Dinamo" į pergalę atvedė tikslūs B. Petkovičiaus ir M. Orsičiaus smūgiai pirmajame kėlinyje.

Paskutinėse rungtynėse šveicarų "Young Boys" pasiekė lygiąsias prieš "Crvena zvezda". Svečiai iš Belgrado praleido akstyvą įvartį, tačiau atistiesė ir antroje kėlinio pradžio jau pirmavo 2:1. Visgi išlyginamąjį įvartį "Young Boys" gretose nuo 11 m. žymos pasiekė G. Hoarau.

"Dinamo" 2 - 0 "Rosenborg"

"Young Boys" 2 - 2 "Crvena zvezda"

"Olympiakos" 4 - 0 "Krasnodar"