Čempionų lygos atranka: "Žalgiris" pirmajame mače turėjo pripažinti "Dinamo" pranašumą

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo atrankos kovos. Kroatijoje Lietuvos čempionas Vilniaus "Žalgiris" antrajame etape turėjo pripažinti Zagrebo "Dinamo" pranašumą.

Pirmajame kėlinyje nebuvo sukurta itin pavojingų progų prie abiejų komandos vartų. Futbolininkai bandė vartininkus pralaužti tolimais smūgiais, tačiau per pirmąsias 45 minutes kamuolys nė karto neskrido į vartų plotą.

Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko pergudrauti Armantą Vitkauską. 58-ąją minutę varžovus į priekį išvedė Alžyro rinktinės narys Arabi Soudani.

Ilgai laukti antrojo įvarčio taip pat neprireikė ir 69-ąją minutę žalgiriečiai buvo pasiųsti į nokdauną, kuomet po puikaus komandos draugo perdavimo pranašumą padidino Domagojus Antoličius.

Po praleistų įvarčių žaidimas kiek aprimo ir "Dinamo" grėsmingų atakų nebekūrė, bet Vilniaus vienuolikei sušvelninti rezultato nepavyko ir buvo užfiksuotas pralaimėjimas rezultatu 2-0.

Atsakomosios rungtynės tarp "Žalgirio" ir "Dinamo" LFF stadione įvyks liepos 22-ąją dieną.

Zagrebo "Dinamo" 2 - 0 Vilniaus "Žalgiris"

58' [1 - 0] A.Soudani

69' [2 - 0] D.Antolič

Startinės sudėtys:

"Dinamo": Eduardo, Ibanez, Šimunič, Ivo Pinto, Sigali, Antolič, Paulo Machado, Ademi, Brozovič, Soudani, Čop.

"Žalgiris": Vitkauskas, Švrljuga, Freidgeimas, Kerla, Vaitkūnas, Žulpa, Kuklys, Šemberas, Wilk, Nyuiadzi, Adi.