Čempionų lygos atranka: "Liverpool" iš Vokietijos grįžta su pergale (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygos sužaistos penkerios pirmosios paskutiniojo atrankos etapo rungtynės į 2017-18 metų sezono grupių etapą.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova įvykusi Vokietijoje, kur susigrūmė "Hoffenheim" prieš "Liverpool". "Raudonieji" pasiekė teigiamą rezultatą pirmajame susitikime - varžovus nugalėjo rezultatu 2-1.

Jau 12-ąją minutę "Hoffenheim" galėjo įsiveržti į priekį, tačiau Andrejus Kramaricas nesugebėjo realizuoti abejotino 11 m. baudinio. 35-ąją minutę šeimininkai už iššvaistytą progą buvo nubausti - jaunasis Trentas Alexanderas-Arnoldas pasiekė puikį įvartį baudos smūgiu.

"Liverpool" rodė savo pranašumą ir antrajame kėlinyje, o 74-ąją minutę po klastingo Jameso Milnerio perdavimo varžovai buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų antrą kartą šiose rungtynėse.

Vis dėlto 87-ąją minutę gerus šansus Liverpulyje dar pakovoti dėl patekimo į grupių etapą išsaugojo Markas Uthas.

Kitos pirmosios tarpusavio dvikovos baigėsi "Qarabag", APOEL ir Maskvos CSKA pergalėmis, o "Sporting" ir "FCSB" išsiskyrė be įvarčių.

"Hoffenheim" 1 - 2 "Liverpool"
35' [0 - 1] T. Alexander-Arnold
74' [0 - 2] H. Nordtveit (į savus vartus)
87' [1 - 2] M. Uth
12' A. Kramaric ("Hoffenheim") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10521873" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Qarabag" 1 - 0 "Kobenhavn"
25' [1 - 0] M. Madatov

APOEL 2 - 0 "Slavia"
2' [1 - 0] I. de Camargo
10' [2 - 0] E. Aloneftis

"Sporting" 0 - 0 "FCSB"
80' M. Pintilli ("FCSB") pašalintas iš aikštės

"Young Boys" 0 - 1 CSKA
90+1' [0 - 1] N. Kasim (į savus vartus)