Čempionų lygos atranka: "Arsenal" neįveikė turkų, "Napoli ir "Athletic Bilbao" išsiskyrė taikiai

Antradienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami UEFA Čempionų lygos paskutiniojo atrankos etapo pirmieji susitikimai.

Daugiausiai ažiotažo sukėlusios rungtynės tarp Stambulo "Besiktas" ir "Arsenal" bei "Napoli" ir "Athletic Bilbao" klubų pasibaigė lygiosiomis.

"Ataturk" stadione "Besiktas" ekipa be įvarčių sužaidė su Arsene'o Wengero auklėtiniais. Iš aikštės antrajame kėlinyje buvo išvarytas "kanonierių" lyderis Aaronas Ramsey, kuris praleis antrąjį susitikimą kitą savaitę.

Tuo tarpu Neapolio klubas su baskais apsikeitė įvarčiais. Ikeras Muniainas pirmoje rungtynių pusėje išvedė į priekį svečius, o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino.

Pergales šįvakar šventė Zalcburgo "Red Bull", nugalėjusi švedų "Malmo", Bukarešto "Steaua", įveikusi "Ludogrets" pasipriešinimą, bei Lėverkuzeno "Bayer", rezultatyvioje kovoje išvykoje palaužusi "Kobenhavn" futbolininkus.

"Salzburg" 2 - 1 "Malmo"

16' 1 - 0 F. Schiemer
54'
2 - 0 Soriano
90'+1 2 - 1 E. Forsberg

"Steaua" 1 - 0 "Ludogrets"
88' 1 - 0 A. Chipciu

"Besiktas" 0 - 0 "Arsenal"
80' A.Ramsey - raudona kortelė

"Kobenhavn" 2 - 3 "Bayer"
5' 0 - 1 S. Kießling
9' 1 - 1 M. Jørgensen
13' 2 - 1 D. Amartey
31' 2 - 2 K. Bellarabi
42' 2 - 3 Heung-Min Son

"Napoli" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
41' 0 - 1 Muniain
8' 1 - 1 G. Higuaín