Čempionų lygoje progas švaistęs E. Cavani surengė įvarčių šou Prancūzijoje (FOTO, VIDEO)

Bent laikinai pirmąją "Ligue 1" turnyrinės lentelės vietą susigrąžino "Paris Saint-Germain" klubas. Unai'aus Emery auklėtiniai pirmosiose šeštojo turo rungtynėse sutriuškino "Caen" vienuolikę.

Tiesiog įspūdingą pasirodymą surengė kol kas šį sezoną geros formos nedemonstravęs Edinsonas Cavani. Snaiperis iš Urugvajaus pasižymėjo pokeriu.

Šis pasiekimas skamba puikiai, tačiau Cavani keturis įvarčius sugebėjo pelnyti jau pirmajame kėlinyje. Padaręs savo darbą po pertraukos jis užleido vietą aikštėje Jese Rodriguezui.

Antrojoje mačo dalyje dar po vieną tikslų smūgį pridėjus Lucasui Moura bei Jeanui-Kevinui Augustinui galutinis rezultatas tapo 6-0.

"Caen" 0 - 6 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 12' Edinson Cavani
[0-2] 23' Edinson Cavani (iš 11 metrų baudinio)
[0-3] 38' Edinson Cavani
[0-4] 45' Edinson Cavani
[0-5] 67' Lucas Moura
[0-6] 79' Jean-Kevin Augustin