Čempionų lyga: PSG namuose neįveikė „Benfica“ ekipos © AFP nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose UEFA Čempionų lygos, H grupės rungtynėse PSG namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Lisabonos „Benfica“ vienuolike.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 40 minutę. Julianas Bernatas uždirbo šeimininkams vienuolikos metrų baudinį, o standartinę situaciją užtikrintai realizavo Kylianas Mbappe.

Antrame kėlinyje savo galimybę pasižymėti nuo 11 metrų žymos užsidirbo ir „Benfica“. 62 minutę Joao Mario stojo prie kamuolio ir puikiu smūgiu išlygino rezultatą.

Po šio susitikimo PSG ir „Benfica“ ekipos  H grupėje atitinkamai užima pirmąją ir antrąją vietą grupėje, turėdamos savo sąskaitoje po 8 taškus. Tuo tarpu, „Juventus“ ir „Maccabi Haifa“ dalijasi trečia ir ketvirta vietas, turėdami po 3 taškus savo sąskaitas.