Čempionų lyga: pabudęs „Real“ galiausiai nukovė „Borussia“ © scanpix.lt

UEFA Čempionų lygoje toliau vyksta neprognozuojamos rungtynės.

Centriniame antradienio mače Madride vietos „Real“ turėjo gerokai paplušėti, kad 5:2 nugalėtų Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Rungtynių pradžioje kiek aktyviau rungtyniavo ispanai, bet įvarčių pelnyta nebuvo. 30–ąją min. „Santiago Bernabeu“ stadione nuaidėjo nusivylusių žiūrovų šūksniai – puiki Bundeslygos atstovų ataka pasibaigė tiksliu D. Maleno smūgiu – 0:1.

Vokiečiai nenurimo – po keturių minučių jau pats D. Malenas sublizgėjo greitos atakos metu, kai tiksliai skersavo kamuolį J. Gittensui (0:2).

Po pertraukos į aikštę grįžę „Real“ žaidėjai ėmėsi darbo. Iš pradžių skirtumą sušvelnino A. Rudigeris (60 min.), o netrukus Vinicius rezultatą išlygino –2:2.

Įsismarkavę karališkojo klubai žaidėjai neketino sustoti – 83 min. L. Vazquezas persvėrė rezultatą, o 86 min. ir 93 min. Vinicius užtvirtino pergalę – 5:2.

yurka

imuse pries vokieciu vidutiniokus kai jie rungtyniu gale ejo va bank...Va kai arsenalui primus taip galesime kalbetis

Ka tu šneki cia arsenalas vos pries shaktar laimejo imušdami viena vieninteli ivarti o dar sako pirmai imuskit pries arsenal 😁dd juokdarys imistu komius 6 jei noretu o patys arsenal prapiso premier lygoj pries bournemouth 😁ddd

• 7
  • Setas
    yurka

Jie šiaip čempijonu lygos finale žaidė..

• 6
  • Romss
    55555

juventusas 1 smugi i vartu plota stutgardas 10 tragedija is italu

Vokietijos vidutiniokai isvykoje uzspardo Italijos grandus. Kokie lygiu skirtumai akivaizdus.

• 5
  • TomasHalaMadrid

Antram kėlinyje tiesiog suvalgė Realas Dortmunda,Vini Balon D'or😈,o dabar laukiam El Classico 💪💪💪 Hala Madrid ✌️

• 3
  • 11111
    yurka

Tie vidutiniokai dar šiais metais CL finale žaidė. Primink kada Arsenalas ten žaidė?

• 1
  • Lukoshius
    TomasHalaMadrid

Taigi Yamalis, Lewa, ir Rapha suvarys į vienus vartus ta balta skudura ;D nebejuokink del El Clasico. Nebent teisejai vel pares viska ant lekstutes baltam skudrui…