ČL: PSG nukovė „Bayern“, „Chelsea“ iš Portugalijos grįžta su pergale © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį sužaisti dar du UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai.

Paryžiaus „Saint-Germain“ išvykoje kiek netikėtai rezultatu 3:2 palaužė Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Prancūzijos čempionus jau 3-ąją minutę į priekį išvedė Kylianas Mbappe, o 28-ąją savo komandos pranašumą padvigubino Marquinhosas.

„Bayern“ ginklų nesudėjo ir 37-ąją minutę rezultatą sušvelnino Maximas Choupo-Motingas.

Thomasas Mulleris 60-ąją minutę buvo išlyginęs rezultatą, tačiau svečiams pergalę 68-ąją minutę padovanojo K. Mbappe.

Kitose rungtynėse „Porto“ namuose rezultatu 0:2 turėjo pripažinti Londono „Chelsea“ pranašumą.

Svečius pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Masonas Mountas, o „aristokratų“ pergalę antroje mačo dalyje įtvirtino Benas Chilwellas.