Čempionų lyga: "Barcelona" nugalėjo "Man City", "Borussia" neatsilaikė prieš "Juventus" (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko "Etihad" stadione, kur vietos "Manchester City" susitiko su "Barcelona". Pirmajame kėlinyje dominavę katalonai iškovojo pergalę rezultatu 1-2.

Pirmajame kėlinyje visišką iniciatyvą turėjo svečiai iš Ispanijos, o pirmasis įvartis krito jau 16-ąją minutę. Luisas Suarezas pasinaudojo neužtikrintu Vicente Kompany žaidimu ir išvedė "Barcą" į priekį.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir po puikių Lionelio Messi bei Jordi Alba perdavimų dar kartą Joe Hartą nuginklavo buvęs "Liverpool" puolėjas L.Suarezas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką Luiso Enrique auklėtiniai dominavo ir turėjo nemažai progų pelnyti trečiąjį įvartį, tačiau "miestiečiams" pavyko atsilaikyti ir išlaikyti intrigą rungtynėse.

Kitos 45 minutės buvo visiškai kitokios ir šeimininkai atidavė visas jėgas bei pastangas. 69-ąją minutę Sergio Aguero įvartis atgaivino "Man City" viltis išplėšti lygiąsias, tačiau jau vos po 5 minučių "miestiečiai" liko dešimtyje, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Gaelis Clichy.

Per pridėtą teisėjo laiką puikią galimybę užtvirtinti "Barcos" pergalę turėjo L.Messi, tačiau pats uždirbęs 11 metrų baudinį jo realizuoti nesugebėjo ir suteikė Anglijos vicečempionas vilčių.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Turino "Juventus" namuose priėmė Dortmundo "Borussia" futbolininkus. Massimiliano Allegri auklėtiniai rezultatu 2-1 pranoko svečius iš Vokietijos.

Nugalėtojų gretose įvarčius pelnė Carlosas Tevezas bei Alvaro Morata. 18-ąją minutę Marco Reusas buvo išlyginęs rezultatą, tačiau nuo pralaimėjimų "geltonai juodų" vokietis neišgelbėjo.

"Manchester City" 1 - 2 "Barcelona"

16' [0 - 1] L.Suarez

30' [0 - 2] L.Suarez

69' [1 - 2] S.Aguero

74' G.Clichy ("Man City") pašalintas iš aikštės

90' L.Messi ("Barcelona") nerealizavo 11m. baudinio

"Juventus" 2 - 1 "Borussia"

13' [1 - 0] C.Tevez

18' [1 - 1] M.Reus

43' [2 - 1] A.Morata