Čempionų lyga: baudinių serijoje spindėjęs J. Oblakas užbaigė pernykščių finalininkų sezoną © zumapress nuotr.

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo paskutinės dvi ketvirtfinalio etapo dalyvės.

Madride vykusiame mače ietis surėmė „Atletico“ ir „Inter“ ekipos.

Po pirmojo susitikimo Milane vieno įvarčio (1:0) persvarą turėjo „Serie A“ komanda.

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais, bet rezultatas nepasikeitė.

33–ąją min. „Inter“ surengė pavyzdingą ataką ir F. Dimarco, po tikslaus N. Barellos perdavimo, nepaliko šansų J. Oblakui – 0:1.

Šeimininkai puolė lyginti rezulatą ir jau po kelių akimirkų A. Griezmannas įgyvendino šį tikslą (1:1).

Antrajame kėlinyje komandos žaidė atsargiai ir tik 76 min. M. Thuramas iššvaistė neblogą šansą suteikti italams pranašumą.

87–ąją min. savo galimybe pasinaudojo neseniai po keitimo į aikštę žengęs M. Depay'us, kuris išlygino serijos rezultatą ir klubai turėjo žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu įvarčių pelnyta nebuvo, todėl ekipos varžėsi 11 m baudinių serijoje.

Vadinamos loterijos metu spindėjo „Atletico“ vartininkas J. Oblakas, kuris atrėmė du varžovų smūgius, o paskutinis L. Martinezo bandymas skriejo virš vartų – 3:2. Tai reiškė, kad praėjusių metų turnyro finale žaidusi „Inter“ šiemet nesugebėjo peržengti net ketvirtfinalio etapo.