„Lyon“ staigmenos tęsiasi – prancūzai sudaužė „Man City“ svajonę © AFP nuotr.

Šeštadienį Lisabonoje vykusiame paskutiniajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje užfiksuota milžiniška sensacija.

„Lyon“ ekipa rezultu 3:1 nugalėjo vienus iš turnyro favoritų „Manchester City“ futbolininkus bei eliminavo Pepo Guardiolos kariauną iš kovos dėl trofėjaus.

Prancūzijos ekipa „miestiečiams“ smūgį sudavė jau 24-ąją mačo minutę, kai itin technišku smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Maxwelas Cornetas.

„City“ atsakymo į varžovų įvartį ieškojo iki pat 69-osios minutės, kai rezultatą, sulaukęs puikaus perdavimo iš Raheemo Sterlingo, išlygino Kevinas De Bruyne.

„Lyon“ po praleisto įvarčio nepalūžo, ir po keitimo aikštėje pasirodęs Moussa Dembele 79-ąją minutę dar kartą išvedė Prancūzijos klubą į priekį.

86-ąją minutę R. Sterlingas turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą, bet jo į tuščius vartus iš kelių metrų smūgiuotas kamuolys lėkė pro šalį.

Vos po minutės kitoje aikštės pusėje M. Dembele pelnė antrąjį savo įvartį bei įtvirtino „Lyon“ pergalę.

Prancūzijos ekipa pusfinalyje susitiks su Miuncheno „Bayern“.