Čempionų lyga: Ar "Juventus" paneigs išankstines prognozes?

Čempionų lygoje beliko vos keturios komandos, kurios šią savaitę pradės pusfinalio etapo rungtynes.

Pirmieji ginklus Italijoje išsitrauks "Juventus" bei Madrido "Real" futbolininkai.

Praėjusį savaitgalį eilinį kartą "Serie A" čempionais tapę Massimo Allegri auklėtiniai bandys paneigti išankstines prognozes, kad yra poros autsaideriai.

Tiesa, karališkojo klubo žaidėjai nesiruošia žengti į aikštę atsipalaidavę ir pagarbiai atsiliepė apie varžovus.

"Svajojame patekti į finalą ir dar kartą laimėti Čempionų lygą. Tai mus įpareigoja ir komandos didingumas", - šnekėjo Madrido ekipos gynėjas Pepe.

"Ar bus fiasko, jei iškrisime iš turnyro? Tikrai ne. Gerbiame visus varžovus ir laukia nelengvos rungtynės. Turėsime susidoroti su rimtu išbandymu.

Žinome, kaip sunku rungtyniauti "Juventus" stadione ir dabartinėje turnyro stadijoje nebėra favoritų. Italai bandys be klaidų gintis, taip pat ir pasinaudoti savo geru puolimu", - šnekėjo portugalas.

"Serie A" klubo treneris M.Allegri pasidžiaugė galimybe pasivaržyti su "Real" klubu.

"Ne kasdien sulaukiame tokio šanso ir bandysime prasimušti finalą. Jei ir nepavyks, tai nebus staigmena", - tikino italas.

"Juventus" klubui vis dar negalės padėti saugas Paulis Pogba, nuo kovo mėnesio besigydantis sausgyslės traumą.

Šlovę atgaunanti Turino komanda pirmą kartą nuo 2003 m. sieks patekti į Čempionų lygos finalą.

"Real" ekipa atsimena šią skaudžią istoriją, nes būtent tada baltai juodi pusfinalyje bendru rezultatu 4:3 nugalėjo karališkąjį klubą.

Svečių ekipoje negalės žaisti puolėjas Karimas Benzema, besigydantis kojos sužeidimą.

Tuo tarpu "Juventus" puolėjas Carlosas Tevezas prognozavo, kad pusfinalio baigtį nulems klaidos.

"Bus sunku, laukia atvira ir arši kova pusfinalio etape. Čia nėra favoritų ir laimės komanda, kuri padarys mažiau klaidų", - šnekėjo argentinietis.

"Tikiu savo komandos draugais ir treneriu. Jie man leidžia pasijausti svarbiu. Didžioji "Juventus" paslaptis - grupės mentalitetas, tai mums atnešė sėkmę".

Tevezas tikėjosi, kad serijoje sublizgės saugas Arturo Vidalis, o buvęs "Real" puolėjas Alvaro Morata nejaus papildomo spaudimo.

"Vidalis yra puikios sportinės formos, jis įmušė prieš "Sampdoria" ir atgavo pasitikėjimą savo jėgomis. Planuoju prieš rungtynes tunelyje pasikalbėti su Cristiano Ronaldo. Tačiau vos prasidėjus rungtynėmis, mes tapsime varžovais.

A.Morata taip pat bus pasiruošęs ir jo nekaustys jaudulys".

Įdomūs faktai:

- "Juventus" ir "Real" nuo 1992 m. Čempionų lygoje varžėsi šešis kartus. Pusfinalyje - sykį, ir tada sėkmė Italijos ekipą.

- Iš viso Čempionų lygoje/Europos taurėje klubai susitiko 16 kartų - "Real" laimėjo 8 kartus, "Juventus" - 7, ir vos vienas mačas baigėsi lygiosiomis.

- tai įvyko per paskutinę komandų akistatą Turine 2013 metais (2-2).

Rungtynes nuo 21.35 val. tiesiogiai transliuos TV6 ir "Viasat Sport Baltic" kanalai.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...