Čempionų lyga: Ar "Juventus" atsilaikys prieš "Real" puolimo bangas? (FOTO)

Turino "Juventus" sieks sužaisti dar vienerias galingas rungtynes, o Madrido "Real" nebeturi kur trauktis - karališkajam klubui būtina pergalė, kad antrą sezoną iš eilės patektų į Čempionų lygos finalą.

Atsakomajame pusfinalio mače (pirmasis baigėsi 2-1 "Serie A" klubo naudai - aut. past.) italai neketina žaisti gynybinio futbolo - apie tai užsiminė klubo vartininkas Gianluigi Buffonas ir gynėjas Giorgio Chiellini.

"Madrido komandai atstovauja tokie puikūs žaidėjai, kad jei užsidarysime gynyboje, aikštę paliksime žemai nuleistomis galvomis.

Manau, kad bandysime žaisti protingai, parodant, kad turime tam tikrą pranašumą, kad ir koks mažas jis būtų", - kalbėjo Buffonas.

"Kiekvienas iš mūsų trokšta svajonės išsipildymo - žaisti finale. Vienintelis būdas ten patekti - nuvykti į Madridą ir žaisti futbolą".

Jam antrino ir G.Chiellini.

"Turėsime įmušti įvartį, nes negalime prieš "Real" bandyti išsaugoti tokį trapų pranašumą.

Komandoje - kovinės nuotaikos. Pastaroji savaitė buvo be įtampos, nes jau laimėjome "Scudetto". Rungtynėms gerai pasiruošėme ir su nekantrumu laukiame trečiadienio vakaro".

Tuo tarpu "Real" komandoje vyrauja kitokia atmosfera. Praėjusį savaitgalį Carlo Ancelotti auklėtiniai namuose neįveikė "Valencia" ir beveik prarado galimybes iškovoti Ispanijos čempionų titulą.

Tiesa, jų puolėjas Jamesas Rodriguezas buvo nusiteikęs itin ryžtingai ir tikėjosi atsigriebti bent Čempionų lygoje.

"Mūsų komanda nieko nebijo. Žinoma, gerbiame visas pasaulio komandas ir labai gerai pažįstame Italijos klubus - jie puikiai ginasi ir turėsime paplušėti iš peties, kad pralaužtume jų gynybą", - šnekėjo kolumbietis.

Aikštės šeimininkų komandai truks traumuoto Luko Modričiaus, tačiau greičiausiai "Real" gerbėjai vėl galės mėgautis puolėjo Karimo Benzema žaidimu.

Abejojama ir dėl saugo Toni Krooso galimybių.

Turino ekipą sustiprins po sužeidimo atsigaunantis saugas Paulis Pogba, o susitikimą iš šalies stebės Kwadwo Asamoah ir  Martinas Caceresas.

Įdomūs faktai:

- 47 procentams komandų (9/19), kurios pirmąjį atkrintamųjų varžybų mačą namuose sugebėdavo laimėti 2-1, pavykdavo nusikasti iki Čempionų lygos finalo.

- "Juventus" ir "Real" komandos tarpusavio rungtynėse Čempionų lygoje yra pasidalijusios po aštuonias pergales.

Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 ir "Viasat Sport Baltic" kanalai.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...