Čempionų lyga: Ar Anglijos čempionai sugebės išsikapstyti iš E grupės?

Trečiadienį baigsis UEFA Čempionų lygos grupių varžybos. Iki šiol neaišku, kurios dar dvi komandos pateks į antrą etapą. „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 šiandien parodys dvejas itin intriguojančias rungtynes.

Milžinišką ažiotažą kelia trečiadienį Italijos sostinėje vyksiantis „Roma“ susirėmimas su „Manchester City“. E grupėje šios komandos, taip pat Maskvos CSKA, sukaupė po penkis taškus ir visos turi galimybių žengti toliau.

Maskviečiai svečiuose grumsis su Miuncheno „Bayern“, kuriam šis mačas – tik formalumas. Vokietijos čempionai turi dvylika taškų ir seniai įsigijo kelialapį į kitą varžybų etapą. Pirmosios „Manchester City“ rungtynės su „Roma“ baigėsi 1:1.

„Roma“ futbolininkams vietą atkrintamosiose varžybose garantuotų pergalė. Italijos klubui gali pakakti ir lygiųjų, jei CSKA nenugalės „Bayern“ ekipos. Jeigu maskviečiai pralaimėtų, Italijos komandą tenkintų nulinės lygiosios.

„Miestiečiams“ būtina laimėti ir tikėtis, kad CSKA netriumfuos Miunchene. Jeigu Rusijos klubas Vokietijoje sukluptų, tada Anglijos čempionams pakaktų ir lygiųjų, tik ne nulinių.

„Roma“ į antrąjį UEFA Čempionų lygos etapą siekia patekti septintą kartą, o „Manchester City“ – antrą.

Dar vienas klaustukas liko G grupėje. Lisabonos „Sporting“ futbolininkus tenkintų ir lygiosios akistatoje su „Chelsea“ Londone. Jose Mourinho auklėtiniai jau užsitikrino pirmąją vietą. Į kitą etapą žengtų Gelzekircheno „Schalke“, jei šis klubas išvykoje nugalėtų „Maribor“, o „Sporting“ patirtų nesėkmę.

Dėl pirmosios vietos F grupėje „Camp Nou“ stadione ietis sukryžiuos „Barcelona“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos. Aišku, kad abi jos rungtyniaus antrame etape. Prancūzijos klubas turi trylika taškų, o Katalonijos – dvylika. Pirmame šių milžinų mūšyje pajėgesnis buvo PSG − 3:2.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...