Čempionato lyderio poziciją praradusio "Lyon" nesėkmė paženklinta įspūdingu varžovo smūgiu per save (VIDEO)

Šiandien įsibėgėjo 30-ojo "Ligue 1" turo kovos. Pirmajame šeštadienio mače netikėtą pralaimėjimą patyrė čempionate pirmavę "Lyon" futbolininkai.

Huberto Fournier auklėtiniai, nepaisant to, kad pirmavo beveik visose statistikos grafose ir daugiau nei pusvalandį žaidė turėdami vienu futbolininku daugiau, namie nusileido "Nice" vienuolikei.

Svečius 23-ąją minutę į priekį neįtikėtinu smūgiu per save išvedė Carlosas Eduardo, tačiau sužaidus 10 minučių antrajame kėlinyje antrą geltoną kortelę užsidirbo Lloydas Palunas. Tiesa, pražanga buvo užfiksuota baudos aikštelėje, taigi, 11 metrų baudinį realizavęs Maxime'as Gonalons rezultatą išlygino ir tuomet atrodė, jog "Lyon" iškovos tris taškus.

Vis dėlto, šeimininkai ne tik nesugebėjo pasižymėti antrąkart, bet 86-ąją minutę jų pačių vartų sargas Anthony Lopesas buvo privertas stoti į akistatą su baudinį atliekančiu varžovu. Valentinas Eyssericas nuo žymos buvo tikslus, o "Lyon" patyrė netikėtą pralaimėjimą 1-2.

Čempiono titulą ginantis "Paris Saint-Germain" vakar 3-1 nugalėjo "Lorient", vadinasi, Liono komandos nesėkmė leido Laurento Blanco auklėtiniams atsidurti lentelės viršūnėje.

Šį vakarą taip pat kiek netikėtai "Montpellier" ekipą namuose įveikė "Evian", o "Toulouse" savų žiūrovų akivaizdoje palaužė "Bordeaux". Dar trejos rungtynės baigėsi be įvarčių.

"Lyon" 1 - 2 "Nice"
[0-1] 23' Carlos Eduardo
55' Lloyd Palun ("Nice") pašalintas iš aikštės
[1-1] 56' Maxime Gonalons (iš 11 metrų baudinio)

[2-1] 61' Jean-Armel Kana-Biyik
90' Lamine Sane ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės