"Celtic" persvara didėja iki 15-os taškų © Eurofootball.lt
Škotijos "Premier" lygos lyderis Glazgo "Celtic" klubas toliau užtikrintai žengia čempionų titulo link - vienintelėse čempionato sekmadienio rungtynėse išvykoje "keltai" nugalėjo Edinburgo "Hibernian" ekipą ir padidino pranašumą prieš kitą sostinės komandą "Hearts" iki 15-os taškų.

"%c00192" 1 - 2 "%c00119"
24` [1 - 0] Derek Riordan
36` [1 - 1] Shaun Maloney (11m.)
60` [1 - 2] Stephen McManus

Rungtynės prasidėjo nepaisant prastų oro sąlygų, ir nors pirmąją progą turėjo "Celtic", aikštės šeimininkai "Hibernian" po truputį spaudė varžovus ir kėlinio viduryje išsiveržė į priekį - puikų baudos smūgį iš 20 metrų įmušė Edinburgo ekipos atakų lyderis Derekas Riordanas.

Visgi ta persvara truko tik 12 minučių, nes Stevenas Whittakeris baudos aikštelėje pagriovė Shauną Maloney ir pastarasis smūgiu nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino. Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo jau svečiai ir sužaidus valandą rungtynių eigą pakrypo jų naudai, kai po kampinio Maciejus Zurawskis atmetė kamuolį Stephenui McManusui ir šis smūgiavo tiksliai į vartų tinklą.

Už minutes "Hibernian" padėtis dar labiau komplikavosi, nes iš aikštės už žaidimą ranka ne baudos aikštelėje buvo pašalintas vartininkas Simonas Brownas. "Celtic" išnaudojo kiekybinę persvarą ir po dar vienos S.Whittakerio pražangos prieš S.Maloney svečių puolėjas vėl mušė 11 metrų baudinį, tačiau šį kartą atsarginis vartininkas Zbigniewas Malkowskis smūgį atrėmė.

Tačiau dešimtyje žaidę šeimininkai nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos ir rezultato išlyginti jiems nepavyko. "Celtic" iškovojo 23-ą sezono pergalę ir toliau tolsta nuo varžovų, o ketvirtą poziciją užimantis "Hibernian" dabar keturiais taškais atsilieka nuo viena vieta aukščiau esančio Glazgo "Rangers".