"Celtic" padidino persvarą iki 10-ies taškų © Eurofootball.lt
Vienintelėse Škotijos čempionato rungtynėse sekmadienį pirmenybių lyderis Glazgo "Celtic" klubas iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės lygoje išvykoje rezultatu 3-1 įveikdamas "Motherwell" ir padidino persvarą prieš antroje vietoje esantį Edinburgo "Hearts" iki 10-ies taškų.

"%c00230" 1 - 3 "%c00119"
16` [0 - 1] Maciej Zurawski
40` [1 - 1] Jim Hamilton
70` [1 - 2] Aiden McGeady
84` [1 - 3] John Hartson

16 minutę po Stiliano Petrovo perdavimo svečius į priekį išvedė "Celtic" lenkas Maciejus Zurawskis, tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos likus penkioms minutėms šeimininkų žaidėjas Jimas Hamiltonas puikiu smūgiu nestabdydamas kamuolio pasiuntė jį į viršutinį vartų kampą ir rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas ir abiems komandoms sunkiai sekėsi priartėti prie varžovų vartų. Visgi "Motherwell" gynybą pagaliau pralaužė po keitimo aikštėje pasirodęs Aidenas McGeady, kurio 70 minutę smūgiuotas kamuolys rikošetu atšoko nuo gynėjo ir įskriejo į vartus.

Tas pats A.McGeady toliau buvo aktyviausias "Celtic" atakose, ir likus šešioms minutėms po jo perdavimo pergalę svečiams užtvirtino Johnas Hartsonas. "Celtic" dar kartą nugalėjo ir Škotijos čempionato sezonui žengiant į antrą pusę įsitvirtino pirmoje pozicijoje.