"Celta" skėlė antausį "Barcai", "Real" ir "Atletico" triuškino varžovus (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 10-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko tarp "Granada" ir Madrido "Real" futbolininkų. Carlo Ancelotti auklėtiniai be vargo rezultatu 4-0 sutriuškino šeimininkus.

Cristiano Ronaldo svečius į priekį išvedė jau 2-ąją minutę, kai puikų rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. 31-ąją minutę pranašumą padidino Jamesas Rodriguezas, pelnęs įspūdingą įvartį.

Antrajame kėlinyje "Real" ir toliau neturėjo vargo. 54-ąją minutę Cristiano Ronaldo kulniuku atliko perdavimą K.Benzemai, kuris tiksliu smūgiu nepaliko vilčių "Granada" vartininkui.

Galutinis taškas buvo padėtas rungtynių pabaigoje, kai Jamesas Rodriguezas prie pat vartų linijos kamuolį pasiuntė į varžovų vartus. Įdomu tai, kad šiame susitikime po du rezultatyvius perdavimus atliko ir K.Benzema, ir C.Ronaldo.

Kitose rungtynese šalies čempionai Madrido "Atletico" futbolininkai rezultatyviose rungtynėse pranoko "Cordoba" vienuolikę, kurią įveikė rezultatu 4-2.

"Camp Nou" stadione užfiksuotas netikėtumas. "Barcelona" kiek netikėtai minimaliu skirtumu nusileido Vigo "Celta" vienuolikei. Pergalingą įvartį 55-ąją minutę pelnė Joaquimas Larrivey, pasižymėjęs po nuostabaus Durano Nolito perdavimo kulniuku.

Po pralaimėjimo "Barcelona" nukrito į trečiąją vietą, o Madrido "Real" su 24 taškais pakilo į pirmąją poziciją. Rytoj "Sevilla" turės galimybę tapti vienvaldžia Ispanijos čempionato lydere.

"Granada" 0 - 4 "Real Madrid"

2' [0 - 1] C.Ronaldo

31' [0 - 2] J.Rodriguez

54' [0 - 3] K.Benzema

87' [0 - 4] J.Rodriguez

"Atletico" 4 - 2 "Cordoba"

43' [1 - 0] Luso (į savus vartus)

53' [1 - 1] N.Ghilas

58' [2 - 1] A.Griezmann

62' [3 - 1] M.Mandžukič

80' [4 - 1] R.Garcia

87' [4 - 2] N.Ghilas

"Barcelona" 0 - 1 "Celta"

55' [0 - 1] J.Larrivey

"Real Sociedad" 0 - 1 "Malaga"

72' [0 - 1] Juanmi