"Celta" Ispanijoje išleido pergalę iš savo rankų

Pirmadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės 35-ojo turo rungtynės.

"Almeria" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Vigo "Celta" futbolininkais. Svečiai nesugebėjo išsaugoti dviejų įvarčių pranašumo ir sužaidė lygiosiomis 2-2.

"Celta" 39-ąją minutę buvo įgijusi dviejų įvarčių pranašumą, kai po įvartį pelnė Duranas Nolito bei Santi Mina. Vis dėlto antrajame kėlinyje šeimininkai parodė charakterį ir rezultatą sušvelnino jau 47-ąją minutę.

Vigo ekipai bėdos po vieną nevaikščiojo ir 54-ąją minutę jie liko žaisti dešimtyje. Tuo "Almeria" pasinaudojo ir 68-ąją minutę Jonathanas Zongo išlygino rezultatą.

Per likusį laiką netrūko pavojingų progų, o 74-ąją minutę varžovų jėgos ir vėl tapo lygios, kai už antrą geltoną kortelę aištę turėjo palikti šeimininkų gynėjas Mauro Dos Santosas.

Po lygiųjų tiek "Almeria", tiek "Celta" pakilo viena pozicija aukštyn.

"Almeria" 2 - 2 "Celta Vigo"

17' [0 - 1] D.Nolito

39' [0 - 2] S.Mina

47' [1 - 2] T.Bifouma

68' [2 - 2] J.Zongo

54' G.Cabral ("Celta") pašalintas iš aikštės

74' M.Dos Santos ("Almeria") pašalintas iš aikštės