"Celta" ir "Girona" lygiosios pažymėtos šešiais įvarčiais (VIDEO)

Penktadienį vakare sužaistos pirmosios Ispanijos "La Liga" pirmenybių 7-ojo turo rungtynės.

Vigo "Celta" namuose susigrūmė su "Girona" futbolininkais. Permainingoje dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo - komandos sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3-3.

"Celta" rungtynių pradžioje įgijo pranašumą, tačiau varžovai dar iki 14 minutės jau pirmavo rezultatu 2-1 - pasižymėjo Portu ir Christianas Stuani.

Vis dėlto jau po dviejų minučių "Girona" nebesidžiaugė įvarčio pranašumu - rezultatą išlygino Maximilianas Gomezas.

76-ąją minutę Danielis Wassas atrodė, kad pasiekė pergalingą šių rungtynių įvartį, tačiau ir į tai varžovai rado kuo atsakyti - 86-ąją minutę Juanpe išplėšė lygiąsias šioje dvikovoje.

"Celta" su 8 taškais užima 11-ąją poziciją turnyrinėje lentelėje, o "Girona" savo sąskaitoje turi 6 taškus.

"Celta" 3 - 3 "Girona"
8' [1 - 0] P. Sisto
10' [1 - 1] Portu
14' [1 - 2] C. Stuani
16' [2 - 2] M. Gomez
76' [3 - 2] D. Wass
86' [3 - 3] Juanpe

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10624853" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>