C.Bravo įsirašė į Ispanijos čempionato rekordų knygą

Daugiau kaip 10 valandų - tiek laiko nuo Ispanijos čempionato pradžios varžovai nesugeba pasiųsti kamuolio į Claudio Bravo ginamų vartų tinklą.

Šeštadienį sužaistose Primeros septintojo turo rungtynėse čiliečiui reikėjo išsaugoti savo vartus "sausais" mažiausiai 20 minučių tam, kad pagerintų ligšiolinį geriausią pasiekimą.

1977-1978 metų sezone tuometinis Katalonijos klubo vartų sargas Pedro Maria Artola nė vieno įvarčio nepraleido nuo pat čempionato starto iki 7-ojo turo 20-osios minutės, t.y., iš viso 560 minučių.

Šią ribą C. Bravo sėkmingai įveikė, nors rungtynių su "Rayo Vallecano" pirmajame kėlinyje jam teko atremti kelis pavojingus varžovų smūgius.

Dvikovą Madride su čempionato vidutinioke Katalonijos klubas laimėjo 2:0, o tai reiškia, kad dabar "sausų" C. Bravo minučių serija pailgėjo iki 630 ir jis tapo absoliučiu Primeros rekordininku.

Šią vasarą į "Barcelona" iš San Sebastiano "Real Sociedad" atvykęs čilietis įvarčių nepraleido dvikovose "Elche", "Villarreal", Bilbao "Athletic", Valensijos "Levante", "Malaga", "Granada" ir Madrido "Rayo Vallecano" ekipais.

Tai geriausias pasirodymas nuo Ispanijos čempionato starto iki 7-ojo turo per visą nacionalinių pirmenybių istoriją.

Dabar C. Bravo turi progą pagerinti Miguelio Reina pasiekimą. 1972-1973 metais "Barcelona" vartus gynęs vartininkas juos "sausais" išlaikė 824 minutes. Tiesa, tokia sėkminga serija be įvarčių užfiksuota ne nuo pirmenybių pradžios.

Absoliutus Primeros rekordas ir toliau priklauso legendiniam Madrido "Atletico" vartininkui Abeliui Resino - 1275 "sausos" minutės. Taip sėkmingai ispanas savo ekipos vartus gynė 1990-1991 metų sezone.