Casemiro apie „Man Utd“ situaciją: „Kartais aš net negaliu miegoti naktimis“ © zumapress nuotr.

Su Madrido „Real“ klubu ilgą laiką trofėjus skynęs Casemiro 2023 metų vasarą papildė „Manchester United“ ir Anglijoje susidūrė su kita realybe.

Nors praėjusį sezoną patyręs brazilas su komanda iškovojo Anglijos lygos taurę, tai nėra tas trofėjus, apie kurį svajoja tiek klubas, tiek pats futbolininkas.

Šį sezoną situacija yra dar blogesnė. „United“ nesugebėjo peržengti UEFA Čempionų lygos grupių etapo, o „Premier“ lygoje kol kas žengia tik šeštoje vietoje ir dabar gali tik svajoti apie kovą dėl vietos pirmajame ketverte.

Pats Casemiro po sekamdienio lygiųjų su „Liverpool“, bendraudamas su ESPN, teigė, kad dabartinė „Man Utd“ situacija jam kartais tiesiog neleidžia net miegoti naktimis.

„Labai sunku. Mane labiausiai trikdo tai, kad mes nekovojame dėl titulų.

Atsiliekame daugiau nei 20 taškų nuo lyderių. Kartais aš net negaliu miegoti naktimis ir galvoju, ką galime padaryti kitaip.

Dabar nėra prasmės galvoti apie titulus ar vietą Čempionų lygoje. Turime galvoti tiesiog apie artimiausią mačą.

Paskutinėse trejose rungtynėse buvome labai arti devynių taškų, tačiau galiausiai likome su dviem. Turime tiesiog koncentruotis į artimiausias rungtynes su „Bournemouth“, – kalbėjo Casemiro.