"Cardiff" antroje rungtynių pusėje palaužė žaidimo krizėje esantį "Wolves"

Penktadienį Anglijos "Premier" lygoje startavo 14-asis turas.

Velse įsikūrusiame stadione vietos žiūrovų palaikoma "Cardiff City" priėmė "Wolves". Užtikrintai rungtynes pradėję "vilkai" nusvilo antrajame kėlinyje - "Cardiff" atsitiesė ir pasiekė pergalę rezultatu 2:1.

18-ąją minutę Mattas Doherty standartinės situacijos metu išvedė svečius į priekį. Visgi 65-ąją minutę Aronas Gunnarssonas atstatė lygybę, o dar po 12 minučių nuostabiu smūgiu "Cardiff" komandai pergalę padovanojo Junioras Hoilettas.

Trečiąją pergalę šiame sezone iškovojęs "Cardiff" bent laikinam pakilo į 15-ąją vietą.

Savo ruožtu "Wolves" komanda patyrė jau penktąjį pralaimėjimą per paskutines šešias dvikovas. Gerai sezoną pradėję "vilkai" per minėtą rungtynių skaičių yra iškovoję vos vieną tašką, bet vis dar išlieka ties turnyrinės lentelės viduriu.

"Cardiff" 2 - 1 "Wolves"
18' [0 - 1] M. Doherty
65' [1 - 1] A. Gunnarsson
77' [2 - 1] J. Hoilett

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/CFe7WVAR8y" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>