„Cagliari“ namuose palaužė „Juventus“ ekipą © Zuma Press nuotr.

„Serie A“ čempionų titulą jau užsitikrinę Turino „Juventus“ futbolininkai trečiadienį patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą.

Maurizio Sarri auklėtiniai svečiuose 0:2 turėjo pripažinti „Cagliari“ pranašumą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 8-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Luca Gagliani.

Antrasis įvartis į „Juventus“ vartus krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai puikiai iš už baudos aikštelės ribų smūgiavo Giovanni Simeone.

Šis rezultatas iš esmės situacijos nepakeitė nė vienai ekipai.

„Fiorentina“ 4:0 „Bologna“

„Torino“ 2:3 „Roma“

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • .. (IP: 1d8b81d2e)

bet juve kiek golu praleidzia 40 JAU PRALEIDE PER 37 RUNGTYNES NEATSIMENU KADA TIEK BUVO PRALEIDE

• 5
  • Gerard
    Dovilė098

Kam jiems stengtis kai jau iškovojo titulą.

Tai tu man pasakyk, ko seneliui (su visa pagarba) CR7 žaisti visas tokias rungtynes ?