"Caen" ir "Dijon" mūšyje - šeši įvarčiai (VIDEO)

Prancūzijos čempionate sužaistas pirmasis 16-ojo turo susitikimas. Jame susigrūmė antrojoje turnyrinės lentelės dalyje esančios "Caen" bei "Dijon" ekipos.

Nepaisant ne itin įspūdingo ekipų pajėgumo, mačas buvo išties intriguojantis. Jame Ivanas Santini namuose žaidusius "Caen" futbolininkus išvedė į priekį pirmojo kėlinio viduryje, tačiau vos po kelių minučių rezultatą išlygino Pieras Lees-Melou.

Tuomet, 31-ąją minutę, iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas "Ligue 1" naujokų saugas Arnoldas Bouka Moutou ir šeimininkai dar vieno Santini įvarčio bei Yanno Karamoh tikslaus smūgio dėka pirmąjį kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių persvarą.

Nepaisant to, Dižono komanda nepasidavė bei sugebėjo išplėšti tašką. Sužaidus beveik valandą skirtumą sušvelnino Lois Diony, o rungtynėms artėjant į pabaigą į savus vartus įsimušė Alaedinne'as Yahia. Galutinis rezultatas - 3:3.

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9940834" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>