C. Ronaldo sąskaitą Italijoje atsidarė dubliu, "Roma" prieš lygos autsaiderius iššvaistė dviejų įvarčių persvarą

„Serie A“ pirmenybės jau įsibėgėjo, o jose – ilgai lauktas epizodas. Turino „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo pagaliau įmušė pirmąjį įvartį vilkint Italijos čempionų marškinėlius.

Portugalo vedama „Juventus“ 2:1 įveikė „Sassuolo“ ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Pirmasis C. Ronaldo įvartis krito po grubios „Sassuolo“ ekipos klaidos. Po kampinio įvartį įspūdingai bandė įmušti Leonardo Bonucci, tačiau jo smūgis buvo silpnas ir netikslus, o „Sassuolo“ gynėjas galva bandė kamuolį pasiųsti savo vartininkui.

Vis dėlto kamuolys atsimušė į virpstą, o prie jo pirmas prišoko C. Ronaldo, kuriam šansų nepataikyti į vartus – nebuvo.

Antrasis įvartis krito jau 65-ąją minutę, kai po gero Emre Cano perdavimo C. Ronaldo tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą padvigubino savo ekipos persvarą.

Rezultatą rungtynių pabaigoje dar sugebėjo sušvelninti Khouma Babacaras.

Tuo metu kita „Serie A“ grandei savaitgalis nesusiklostė sėkmingai. „Roma“ ekipa išvaistė dviejų įvarčių persvarą ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su lygos autsaidere „Chievo“.

„Roma“ į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę po Stephano El Shaarawy įvarčio, o sužaidus pusvalandį rezultatas tapo 2:0 po Bryano Cristante tikslaus smūgio.

Vis dėlto antrojo kėlinio pradžioje Valteris Birsa rezultatą sušvelnino, o 83-ąją minutę Mariusz Stepinskis rezultatą ir išlygino.

Kituose stadionuose „Genoa“ įveikė „Bologna“, o „Udinese“ ir „Torino“ sužaidė lygiosiomis.

„Juventus“ 2:1 „Sassuolo“
50‘ [1-0] C. Ronaldo
65‘ [2-0] C. Ronaldo
90+1‘ [2-1] K. Babacar