C. Ronaldo: "Nesivaikau rekordų, jie susiranda mane patys"

Rungtynės prieš Ukrainą antradienį Portugalijos rinktinės lyderiui Cristiano Ronaldo buvo išskirtinės. Antrame kėlinyje jis realizavo 11 m baudinį, taip pelnydamas 700-ąjį karjeros įvartį.

Po rungtynių paklaustas apie šį įspūdingą pasiekimą, 34-erių futbolininkas nesikuklino: "Rekordai pasiekiami natūraliai. Aš rekordų nesivaikau, jie susiranda mane patys."

C. Ronaldo prisijungė prie išskirtinio klubo - 700 įvarčių ribą yra perkopę tik legendiniai austras Josefas Bicanas, brazilai Pele ir Romario, vengras Ferencas Puškašas bei vokietis Gerdas Mulleris.

"Ne kiekvienam pavyksta pasiekti tokį įvarčių skaičių. Todėl dėkoju komandos draugams, treneriams ir visiems, kurie padėjo Cristiano tapti tokiu futbolininku", - sakė Portugalijos rinktinės kapitonas.

C. Ronaldo džiaugsmą apkartino nesėkmė - portugalai Kijeve 1:2 pralaimėjo Ukrainos rinktinei, kuri užsitikrino kelialapį į EURO 2020 turnyrą.

"Tai graži akimirka mano karjeroje, bet su kartėlio prieskoniu, nes pralaimėjome. Žaidėme gerai, kūrėme progas ir padarėme viską, ką galėjome, bet nelaimėjome", - sakė jis.

Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas teigė, kad jo komanda aikštėje atidavė "per daug širdies ir per mažai šalto proto."

Bet kokiu atveju, Portugalija B atrankos grupėje kontroliuoja savo padėtį. Jei laimės likusias rungtynes lapkritį prieš Lietuvą ir Liuksemburgą, portugalai nepriklausomai nuo kitų dvikovų baigties užsitikrins vietą Europos čempionate.

Straipsnio įvertinimas: 5 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos