C. Ronaldo: „Jeigu myli Cristiano, nebūtina nekęsti Messi“ © IMAGO/HMB-Media nuotr.

Prieš rinktinių langą Cristiano Ronaldo tradiciškai bendravo su Portugalijos žiniasklaida.

38-erių puolėjas toliau stengsis padėti savo rinktinei patekti į Europos čempionatą. Spaudos konferencijoje jis buvo paklaustas apie Messi–Ronaldo priešpriešą. 

Veteranas teigė: „Jeigu myli Cristiano, nebūtina nekęsti Messi. Mes pakeitėme futbolo istoriją. Abu mes puikiai startavome naujose lygose.

Priešprieša? Nematau to. Mes 15 metų dalinomes didžiausia scena. Nesakau, kad mes esame draugai, tačiau pagarba tarp mūsų yra.“

C. Ronaldo toliau tęsė apie invidualų tikslą karjeroje, 2026 metų pasaulio čempionatą bei S. Arabijos lygą.

Apie invidualų tikslą: „850 įvarčių karjeroje? Tai geras pasiekimas, tačiau aš noriu daugiau. Kalbant apie invidualius pasiekimus, man svarbiau yra komandiniai, tačiau, kadangi klausiate, norėčiau pasiekti 900 įvarčių.“

2026 PČ: „Ar įmanoma žaisti 2026 metų pasaulio čempionate? Būsiu atviras, negaliu galvoti taip toli į priekį. Daug kas gali atsitikti, tačiau šiuo metu noriu džiaugtis šia akimirka. Noriu turėti gerą Europos čempionatą, o po to matysime. 

S. Arabijos lyga: „Aš sakiau, kad Saudo Arabijos lyga augs ir daug žvaigždžių atvažiuos. Jie vadino mane pamišusiu, tačiau galbūt ir nesu toks pamišęs“, – teigė C. Ronaldo. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB