C. Ronaldo įvarčiai nukalė „Juventus“ pergalę prieš „Lazio“ © JumpStory nuotr.

Italijoje vėlų antradienio vakarą sužaistos paskutinės 34-ojo turo rungtynės.

„Juventus“ tik po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje esančius „Lazio“ futbolininkus.

Rungtynių didvyriu tapo C. Ronaldo. Portugalas 51-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, kurį taip pat ir pats uždirbo.

Rezultatą C. Ronaldo padvigubino jau 54-ąją minutę, kai greitoje atakoje po rezultatyvaus P. Dybala perdavimo liko tik atlikti formalumus.

Svečiai aktyviai stengėsi pasivyti varžovus, tačiau „Lazio“ futbolininkų atakos buvo neveiksmingos.

Vis tik svečiai 83-ąją minutę rezultatą sušvelnino 11 metrų baudinį realizavęs C. Immobile.

„Juventus“ po šios pergalės dar labiau atitolo turnyrinėje lentelėje nuo artimiausių persekiotojų. Tuo tarpu „Lazio“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą per paskutines penkerias rungtynes ir rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.