C. Ronaldo įspūdingu šūviu atvedė "Juventus" į pergalę Italijoje

Italijos čempionate Turino "Juventus" išlieka nepralaimėję. Praėjusiame ture netikėtas lygiąsias patyrę "Juventus" šiame ture taip pat buvo netoli prarastų taškų.

Svečiuose čempionato lyderiai priėmė "Empoli" išbandymą. Praėjus pusvalandžiui nuo mačo pradžios pasižymėjo šeimininkų žaidėjas F. Caputo išvesdamas komandą į priekį. Iki pertraukos rezultatas nekito.

Antrojoje mačo dalyje į savo vadžias rungtynių eigą perėmė komandos žvaigždė Cristiano Ronaldo. Kėlinio pradžioje portugalas realizavo paskirtą baudinį.

Įpusėjus antrajam kėliniui C. Ronaldo pasižymėjo dar kartą persverdamas rezultatą. Galutinis rezultatas rodė "Juventus" pergalę 2:1.

"Empoli" 1 - 2 "Juventus"
28' [1-0] F. Caputo
54' [1-1] C. Ronaldo (baudinys)
70' [1-2] C. Ronaldo

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/yK1Rnx18er" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>