C. Ronaldo gali išbėgti į aikštę Olimpinėse žaidynėse

Madrido „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo yra svarstomas kaip vienas vyresnių žaidėjų, galinčių atstovauti Portugalijai Rio De Žaneiro Olimpiadoje.

Puolėjas, šiemet atšventęs savo trisdešimtmetį, „karališkajame“ klube tiesiog spindi ir pastaruosius dvejus metus tapo geriausiu planetos futbolininku, tačiau su rinktine čempionu jokiame turnyre jam tapti dar nepavyko.

Portugalija vietą Olimpinėse žaidynėse užsitikrino po to, kai U-21 komanda pateko tarp keturių stipriausių Europos rinktinių. Šiandien portugalai finale kausis su švedais.

Šalies futbolo asociacijos prezidentas Fernando Gomesas kalbėjo, kad planai Olimpiadai dar yra tik preliminarūs, tačiau sakė norintis, jog Ronaldo joje rungtyniautų.

„Tai – galimybė“, – Gomesas pasakojo Globo Esporte.

„Į rinktinę galime pakviesti tris žaidėjus, vyresnius nei 23-ejų. Ronaldo – vienas iš galimų pasirinkimų, bet apie tai dar daug nesvarstėme.“

Vis dėlto, labai tikėtina, kad jeigu 2016-17-ųjų sezone CR7 vis dar priklausys „Real“ ekipai, ši į Rio De Žaneirą puolėjo neišleis, nes tą pačią vasarą dar vyks ir Europos čempionatas.