C. Ronaldo dubliu pažymėtose rungtynėse Portugalija sutriuškino Šveicariją © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose Tautų lygos B grupės rungtynėse pirmame kėlinyje visus reikalus sutvarkę portugalai rezultatu 4:0 įveikė Šveicarijos vienuolikę.

Portugalijos rinktinės futbolininkai klausimus rungtynėse išsprendė dar pirmame kėlinyje. 15 minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė C. Ronaldo smūgį pataisęs Williamas Carvalho.

35 minutę rezultatas tapo 2:0. Diogo Jota perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Cristiano Ronaldo ir pastarasis užtikrintu smūgiu nepaliko šansų oponentų vartininkui Gregorui Kobeliui.

Vos už 5 minučių Ronaldo į savo sąskaitą įsirašė dublį. Portugalų lyderis buvo laiku ir vietoje, bei pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje šeimininkai pridėjo dar vieną įvartį. 68 minutę Joao Cancelo išbėgo vienas prieš vieną su vartininku ir šaltakraujiškai išnaudojo progą pelnyti įvartį.

Kitame B grupės susitikime ispanai išvykoje rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias su Čekijos futbolininkais ir sužaidė rezultatu 2:2.

Čekijos futbolininkų ekipoje įvarčius pelnė Jakubas Pesekas ir Janas Kuchta, o ispanų komandai įvarčius pelnė Gavi ir Inigo Martinezas.

Taigi, B grupėje šiuo metu Portugalijos ekipa užima lyderių poziciją su 4 taškais, antroje vietoje yra čekai taip pat turintys 4 taškus, treti rikiuojasi ispanai su dviem taškais ir kol kas taškų neturintys šveicarai tenkinasi ketvirta vieta.