C. Ronaldo dublis atvedė „Man Utd“ į pergalę prieš „Arsenal“ © AP nuotr.

Vėlų ketvirtadienio vakarą dramatišką pergalę Anglijoje iškovojo „Manchester United“ ekipa.

„Raudonieji velniai“ po dramatiškos kovos namuose rezultatu 3:2 palaužė Londono „Arsenal“.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiams: 13-ąją minutę Fredas baudos užlipo ant kojos savo komandos vartininkui Davidui De Gea, o teisėjui nespėjus laiku sustabdyti žaidimo, kamuolį į praktiškai tuščius vartus pasiuntė Emilis Smithas Rowe. Pasitaręs su VAR, teisėjas vis tik nusprendė įvartį įskaityti.

Rezultatą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino Bruno Fernandesas.

52-ąją minutę po puikios atakos „Man Utd“ į priekį išvedė Cristiano Ronaldo, tačiau vos po poros minučių rezultatą išlygino Martinas Odegaardas.

„Kanonierių“ norvegas 70-ąją minutę nesėkmingai sužaidė savo baudos aikštelėje ir uždirbo varžovams 11 metrų baudinį, kurį realizavęs C. Ronaldo padovanojo pergalę šeimininkams.