C. Marchisio: "Juventus" nori pasiekti Čempionų lygos finalą

Turino „Juventus“ saugas Claudio Marchisio yra įsitikinęs, kad jo komanda UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje gali įveikti Dortmundo „Borussia“ ir nužygiuoti iki pat finalo.

Vokietijos klubas, tuo tarpu, šį sezoną stipriai buksuoja nacionaliniame čempionate, bet stipriausio Europos turnyro D grupėje sugebėjo aplenkti Londono „Arsenal“, Briuselio „Anderlecht“ bei Stambulo „Galatasaray“.

„Visada viliamės laimėti. Mūsų tikslas – pasiekti finalą“, – Marchisio pasakojo Sky Italia.

„Rungtynės prieš Dortmundo „Borussia“ atskleis tikrąją formą. Mes vos iškopėmė į antrąjį turnyro etapą, tačiau dabar privalome pademonstruoti, jog galime pasiekti maksimumą.“

„Žinoma, jog esame vienodo lygio su „Borussia“. Taip pat, šiek tiek padedant sėkmei, prilygstame ir Madrido „Real“, „Chelsea“ bei „Paris Saint-Germain“.

„Prieš Dortmundo ekipą rungtyniausime įprastai ir žiūrėsime, kas išeis. Svarbiausias dalykas yra žengti tolyn. Tiek aš, tiek komanda esame susikoncentravę būtent ties čia užduotimi.“

Pirmasis aštuntfinalio susitikimas tarp „Juventus“ ir BvB Turine įvyks vasario 24 dieną, o atsakomasis mačas bus žaidžiamas kovo 18-ąją.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...