C. Immobile dublis atvedė "Lazio" į pergalę namie (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas paskutinysis 25-ojo Italijos čempionato turo susitikimas, kuriame Romos "Lazio" įveikė Veronos "Hellas" komandą.

Sostinės futbolininkai savų sirgalių akivaizdoje dominavo jau nuo pat rungtynių pradžios ir vien per pirmąjį kėlinį atliko net 22 smūgius vartų link.

"Lazio" puolimo lyderiui Ciro Immobile galiausiai pavyko pralaužti svečių gynybą 55-ąją minutę, o visai netrukus jis pirmasis suskubo prie vartininko Nicolaso atmušto kamuolio bei skirtumą padvigubino.

To Simone Inzaghi auklėtiniams užteko ir jie pasiekė pergalę rezultatu 2-0, kurios dėka dabar pakilo į ketvirtąją vietą. "Lazio" aplenkė savaitgalį pralaimėjusį Milano "Inter".

"Lazio" 2 - 0 "Hellas"
[1-0] 55' Ciro Immobile
[2-0] 60' Ciro Immobile

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10949527" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>