C. Fabregasas: tokiam žaidėjui kaip A. Iniesta metai nėra rodiklis

Londono "Chelsea" saugas Cescas Fabregasas duodamas interviu prakalbo apie savo ilgametį komandos draugą Andresą Iniesta, su kuriuo aikštėje susitiks ir artėjantį antradienį.

Kitą savaitę "Barcelona" atvyksta į Angliją, kur jų Čempionų lygos akistatoje lauks Londono "Chelsea". C. Fabregasas yra katalonų auklėtinis, kuris ilgus metus tiek klube, tiek nacionalinėje komandoje rungtyniavo su vienu geriausių visų laikų saugų vadinamu A. Iniesta.

Gana dažnai kalbama, kad 33-ejų metų saugas jau nėra toks pat produktyvus komandai kaip anksčiau, tačiau C. Fabregasas su tuo nesutinka ir tvirtina, kad A. Iniesta vis dar yra aukščiausio kalibro žaidėjas.

"Jis vis dar yra geras. Tokio tipo žaidėjams amžius nėra jokia riba", - sakė C. Fabregasa. - Jis turi talento, meistriškumo ir gali žaisti futbolą sulaukęs daugiau nei 30-ies."

"Fizinis pasiruošimas, žinoma, yra labai reikalingas, nes šiandieniniame futbole be jo yra neįmanoma sėkmingai žaisti. Tačiau viena yra palaikyti fizinę būklę, o kita yra turėti meistriškumo ir būti inteligentišku aikštėje. Tai šiek tiek kompensuoja, jeigu ir tavo fizinės kondicijos nėra pačios geriausios", - tęsė ispanas.

Paklaustas, ar jis A. Iniestą kažkada laikė savo idealu, C. Fabregasas nusijuokė ir sakė: "Jūs jį darote labai senu! Andresas už mane vyresnis tik trejais metais.

Aš niekada nelaikiau jo savo idealu, nes mes visada žaidėme kartu. Jį mačiau kaip savo komandos draugą. Kaip asmenybę aš jį tikrai gerbiu ir žaviuosi, tačiau savo idealą turėjau kol buvau jaunas, todėl normalu, jog žvalgiausi į gerokai vyresnius žaidėjus.

Visada žavėjausi Guardiola, kuris žaidė mano pozicijoje. Mylėjau kaip žaidėją ir Luisą Figo, kai jis dar žaidė "Barcelona" klube. Šie du asmenys tikriausiai yra tie, kuriais aš vaikystėje žavėjausi labiausiai."