C. Eriksenas į Danijos rinktinės gretas grįžo įvarčiu prieš Nyderlandus © JumpStory nuotr.

Per rinktinių langą toliau vyksta draugiškų rungtynių maratonas. Šeštadienį ne viena aukščiausio lygio rinktinė žaidė savo rungtynes.

Johano Kruifo arenoje susitiko Nyderlandų ir Danijos rinktinės. Rungtynėse triumfavo stadiono šeimininkai, Nyderlandai 4:2.

Specialios rungtynės buvo tuom, kad į aikštę su Danijos rinktinės marškinėliais po 287 dienų pertraukos išbėgo Christianas Eriksenas.

Prieš 287 dienas „Brentford“ saugą ištiko ta sporto pasaulį pribloškusį nelaimė, kai rungtyniu metu, Europos čempionate jam sustojo širdis.

Visgi C. Eriksenas įrodė, kad yra ypatingas žmogus. Saugas sugebėjo grįžti į aikštę ir net sugrįžimo rungtynėse mušė įvartį, nuginklavęs Nyderlandų vartų sargą 47-ąją minutę. Kitą įvartį danų gretose pelnė Janikas Vestergaardas.

Nugalėtojų gretose tikslūs buvo Nathanas Ake, Memphis Depay'us ir Stevenas Bergwijnas, kuris pelnė dublį.

Vokietija 2:0 Izraelis

Anglija 2:1 Šveicarija

Airija 2:2 Belgija

Ispanija 2:1 Albanija