C. Ancelotti apie būsimą G. Bale' ir C. Ronaldo dvikovą: visi didieji žaidėjai yra konkurentai

Buvęs Madrido "Real" treneris Carlo Ancelotti pasidalijo mintimis apie būsimą Portugalijos - Velso dvikovą ir pridūrė, kad tarp Cristiano Ronaldo bei Garetho Bale'o tarpusavio kova bus, tačiau jo noras yra vienodas - atvesti savo rinktinę į finalą.

Šiandien 22 valandą Lione įvyks pirmosios 2016 metų Europos čempionato pusfinalio rungtynės, kuriose pirmą kartą turnyre rungtyniaujanti Velso komanda susigrums su 2004 metų Senojo žemyno vicečempionais.

Prieš dvikovą daugiausia kalbama apie Madrido "Real" žvaigždžių tarpusavio dvikovą. C. Ancelotti tiki, kad abu futbolininkai sieks parodyti kuo geresnį žaidimą, tačiau viskas bus daroma dėl pergalės.

"Du metus mačiau daug ir sunkiai dirbančius vaikinus "Real' klube. Žinau, kad tarp geriausių žaidėjų visada vyksta konkurencija", - sakė C. Ancelotti. - Tokie žaidėjai visada nori būti viršūnėje. Tai yra vienintelis kelias, jeigu tu nori būti nugalėtojas".

"Šiandien šie du vyrukai išeis į Liono stadioną tam, kad jų komandos patektų į finalą. Garethas man visada sakydavo, kad Velsui šis turnyras bus ypatingas", - pridūrė Miuncheno "Bayern" klubą artėjantį sezoną treniruosiantis italas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos