BYFL U16 turnyro nugalėtojų taurę iškėlė Vilniaus BFA © lff.lt

LFF stadione praūžė Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) finalas – dėl nugalėtojų trofėjaus susirungė Vilniaus BFA su „Žalgiriu“.

Sirgalių būrius sutraukęs renginys buvo pažymėtas Vilniaus BFA komandos triumfu rezultatu 3:0.

„Mėlynieji“ pirmuoju įvarčiu džiaugėsi 29 minutę, kai po kampinio pasižymėjo Kajus Paulauskas. Prieš pat kelinio pabaigą, Vilniaus BFA pasinaudojo situacija po kampinio ir rezultatą padvigubino 41 min. Ignas Misiūnas.

„Žalgiriui“ nepavyko antrajame kėlinyje pakeisti nepalankios rungtynių eigos, sutelkus beveik visus savo žaidėjus atakoms. BFA vaikinai galiausiai savo pergalę įtvirtino Rapolo Pikelio 90+1 min. realizuotu baudiniu ir netrukus išbėgo švęsti su savo ištikimiausiais sirgaliais.

Rungtynių įrašas futbolas.tv platformoje

Finalo dalyvius aikštėje apdovanojo LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis ir BYFL turnyro koordinatorius Lietuvoje Algirdas Kvalkauskas. Medaliai buvo įteikti teisėjams, komandų žaidėjams ir treneriams. Vilniaus BFA geriausiu finalo žaidėju buvo išrinktas Kajus Paulauskas, o „Žalgirio“ – Benas Bruzga.

2022 metais įsteigtas BYFL turnyras, kurį organizuoja Estijos, Latvijos ir Lietuvos futbolo federacijos, yra skirtas suteikti jauniesiems žaidėjams tarptautinių rungtynių patirties. Kiekviena šalis į amžiaus divizioną delegavo po 4 komandas, geriausiai pasirodžiusias savo nacionalinėse pirmenybėse.