BVB žengė į Vokietijos taurės ketvirtfinalį, „Bayer“ sensacingai pasitraukė iš turnyro © „Reuters“ nuotr.

Antradienį sužaisti keturi Vokietijos taurės aštuntfinalio susitikimai.

Į turnyro ketvirtfinalį žengė Dortmundo „Borussia“, kuri namuose po pratęsimo 3:2 įveikė „Paderborn“.

Nugalėtojus į priekį 6-ąją minutę išvedė Emre Canas, o 16-ąją pasižymėjo Jadonas Sancho.

„Paderborn“ ekipai viltį 79-ąją minutę suteikė Julianas Justvanas, o 97-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Prince'as-Osei Owusu.

Per pratęsimą vienintelį įvartį pelnė Erlingas Haalandas.

Netikėtai iš turnyro pasitraukė Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa, išvykoje 1:2 nusileidusi ketvirtojo diviziono „RW Essen“ komandai.

Pagrindinis mačo laikas baigėsi be įvarčių, todėl komandos žaidė pratęsimą.

Leonas Bailey 105-ąją minutę išvedė „Bayer“ į priekį, tačiau į tai varžovai atsakė dviem įvarčiais: 108-ąją minutę pasižymėjo Oguzhanas Kefkiras, o 117-ąją savo komandai pergalę padovanojo Simonas Engelmannas.