Buvęs „Toulouse“ treneris ragina „Ligue 1“ žaidėjus vienytis streikui © JumpStory nuotr.

Aukščiausia Prancūzijos futbolo lyga „Ligue 1“ dėl koronaviruso pandemijos sustabdyto sezono jau tikrai nepratęs.

Prancūzijos valdžios sprendimai lėmė tai, kad pirmenybes teko nutraukti, o šalies čempionu eilinį sykį tapo Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas.

„Ligue 1“ sprendimas lėmė ir tai, kad „Lyon“ kitą sezoną liks be Europinių turnyrų, o paskutines dvi vietas užėmę „Amiens“ ir „Toulouse“ klubai žais antrajame šalies futbolo divizione.

„Amiens“ ir „Lyon“ klubai jau pareiškė, kad planuoja imtis teisinių veiksmų prieš tokį lygos sprendimą, o dar šį sezoną „Toulouse“ ekipai vadovavęs Antoine'as Kombouare'as ragina „Ligue 1“ futbolininkus streikuoti, jei kitą sezoną lyga nebus išplėsta iki 22 komandų.

„Žaidėjai ir treneriai privalo susivienyti streikui, jei „Amiens“ ir „Toulouse“ neišsaugos savo vietų „Ligue 1“ pirmenybėse.

Klubai patirs nemažai problemų, net jei kalbėsime apie mėgėjų lygį. Kai kuriems žaidėjams gal net teks tokiu būdu užbaigti karjeras. Man labai nepatinka tokia neteisybė.

Šiuo sunkiu laikotarpiu privalome išlikti vieningi. Deja, bet mums to trūksta ir tai mane pykdo“, – bendraudamas su „L'Equipe“ kalbėjo buvęs „Toulouse“ treneris.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė